google.com, pub-1617291006785450, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Playstation 5 Sonunda Ortaya Çıktı

En son güncellendiği tarih: 23 Kas 2019

Sony’nin merakla beklenen yeni oyun Konsolu Playstation 5 sonunda ortaya çıktı. Sony Playstation 5’in çıkacağı tarihi açıkladı. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre bir erteleme olmaz ise Playstation 5 2020 yılının sonunda oyun severler ile buluşacak. Sony’nin iddiasına göre Playstation 5 gelmiş geçmiş en güçlü oyun konsolu olacak.Want to add a caption to this image? Click the Settings icon.

Sony Playstation 5’in hiçbir görüntüsünü göstermedi fakat yakın zamanda sızdırılan görüntüler dikkatleri üzerinde topladı. Bir mühendisin açıklamasına göre sızdırılan görüntüler gerçek fakat Playstation 5’iin kendisine ait değil, geliştirici kitine ait.

Gördüğünüz fotoğraf Playstation 5’in prototipi oyun geliştiriceler konsol için yaptıkları oyunları bu konsolda test ediyorlar. Playstation 5’i henüz net bir şekilde göremesek de tahminlere göre prototipinin tasarımına yakın bir tasarım göreceğiz. Konsolun nihai tasarımı gelecek yıl gösterilecek

Yurt dışında 500 dolardan satışa çıkacak olan konsolun ülkemizdeki fiyatı ne kadar olacak bilinmiyor. Playstation 5’i bu tasarım ile ortaya çıkarsa alır mıydınız ?

2 görüntüleme

© 2020 teknodosya.com

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey YouTube Icon